Ředitelské volno - 31. 10. 2024 - 1. 11. 2024
Setkání u lípy
"; Více info...";

Školní poradenské pracoviště (ŠPP)

Školní poradenské pracoviště (ŠPP) je souhrnné označení poradenských služeb poskytovaných školou.

Personální obsazení ŠPP

Vedoucí ŠPP:

Mgr. Jana Převrátilová - zástupkyně ředitelky, metodička prevence (MP)

Činnost MP spočívá preventivní, metodické, koordinační, informační a poradenské v oblasti sociálně patologických jevů. Poskytuje poradenské služby žákům a zákonným zástupcům v souvislosti s projevy rizikového chování žáků, je garantem spolupráce se Střediskem výchovné péče a neziskovými organizacemi v oblasti prevence rizikového chování.

Členky ŠPP:

Mgr. Ladislava Soukupová - zástupkyně ředitelky, výchovná poradkyně (VP)

VP je určeným zaměstnancem pro spolupráci se školskými poradenskými zařízeními. Koordinuje poskytování poradenských služeb školy žákům a zákonným zástupcům. Zabezpečuje kariérové poradenství.

PhDr. Beáta Sochorová - školní psycholožka

Poskytuje podporu zákonným zástupcům při jednání se zástupci školy, poskytuje poradenské služby žákům, rodičům, učitelům, podílí se na metodické podpoře.

Úzce spolupracuje s vedením školy a v indikovaných případech s dalšími odborníky mimo školu (PPP, dětský psychiatr, pediatr, OSPOD, SVP, atd.).

Mgr. Hana Fojtíková - školní speciální pedagožka

Poskytuje poradenskou péči žákům se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich zákonným zástupcům. Vyučuje předmět speciálně pedagogické péče (PSPP).

Jitka Lukešová - vedoucí učitelka MŠ

Koordinuje poskytování podpůrných opatření v mateřské škole, mapuje výskyt rizikového chování u dětí v MŠ.

Program poradenských služeb 2024/2025 (Velikost: 308.36 kB)

Školní poradenské pracoviště - leták (Velikost: 350.32 kB)

Strategie předcházení školní neúspěšnosti (Velikost: 154.95 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.