Divadlo nás baví

První zdařilou kulturní akcí letošního školního roku byla 17. října návštěva Divadélka pro školy z Hradce Králové.

I tentokrát nám dvojice herců Vojtěch Líkař a Alexandr Andrejs přivezla dvě představení. Děti z první až čtvrté třídy zhlédly dobrodružný Poklad kapitána Baltazara aneb Kdo se bojí, nesmí na moře! Pro páťáky a žáky z druhého stupně byl připraven pořad Romantismus není jenom romantika aneb Evropou od Goetha k Vrchlickému.
Mladí diváci ocenili nejvíce – stejně jako v předešlých představeních – vtip, důraz na kontakt s publikem, schopnost improvizace a to, že se mohou naučit něco nového velmi zábavnou a poutavou formou. A protože stejným způsobem hodnotí práci Divadélka pro školy i naši vyučující, určitě jsme se letos s pány herci neviděli naposledy.

obrazek obrazek

««« Předchozí text: Oznámení o vyhlášení ředitelského volna - 31.10.2019 - 1.11.2019 Následující text: Setkání u lípy »»»

Jaroslav Juriček | 25.10.2019 Pá 11:24 | Akce školy | trvalý odkaz | tisk | 33 x