Škola v přírodě

13.5. vyjelo 70 dětí ze ZŠ a 9 dětí z MŠ na týdenní pobyt školy v přírodě na zámek do Nečtin. I přesto, že nebyly dobré vyhlídky počasí, tak se nám vydařilo.
Děti si užily jak nejbližší okolí zámku sportovními hrami a soutěžemi, tak i okolní lesy šipkovanou hrou, večerní hrou spojenou s táborákem, nejmenší děti stavěly v lese domečky a u rybníka jsme pozorovali nutrie. Z dalších aktivit to byla večerní prohlídka kaple v Nečtinách, dílničky v Nečtinách – výroba tašky a beseda o hudebních nástrojích, výlet do ZOO Plzeň, diskotéka, maškarní karneval, fotbal v tamní tělocvičně.
Dokonce nás poslední noc navštívila zámecká bílá paní, která se nám připomněla tečkou na čele. ( jakou tečkou? zubní pastou). V sobotu 18.5. jsme se vrátili a myslím, že všichni budou mít na školandu pěkné vzpomínky.

Jitka Lukešová, vedoucí MŠ

««« Předchozí text: Ředitelské volno Následující text: Škola v přírodě - fotky »»»

Jaroslav Juriček | 2.6.2019 Ne 13:02 | Akademie | trvalý odkaz | tisk | 111 x