Konkurz na moderátory Vánoční akademie

A je to tady. Prosinec neznamená jen blížící se vánoční svátky, ale pro nás ve škole také tradiční Vánoční akademii. Jednotlivé třídy chystají se svými třídními učiteli svá vystoupení a je také potřeba vybrat ty, kteří budou celý program moderovat.

Letos bylo odvážlivců pět. Přednesli úvodní řeč k akademii, sehráli pantomimu, potrápil je jazykolam a v kůži někoho jiného odpovídali na všetečné otázky odborné poroty. A konečný verdikt?

Letos bude akademii moderovat Petr Čarný, Valentýna Maršíková a Jana Čarná. V současné době pracují na scénáři a trénují jednotlivé vstupy. Budeme jim držet palce, aby 18. prosince vše pěkné zvládli.

obrazek

««« Předchozí text: Návštěva u pana truhláře Následující text: Mikulášská nadílka »»»

Jaroslav Juriček | 12.12.2018 St 07:32 | Akademie | trvalý odkaz | tisk | 82 x