CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI

Již druhým rokem se účastníme projektu Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky. Všechny děti dostanou svojí sportovní knížku, kde se zaznamenávají splněné úkoly. Všechny úkoly s dětmi plníme ve školce, ale jeden úkol je tam vždy i pro rodiče. V loňském roce jsme měli cvičení na jaře na zahradě, letos jsme pro změnu udělali podzimní cvičení na sále.

Úkoly byly připraveny tak, že vždy ho museli splnit oba dva – rodič i dítě. Nejprve si prošli připravenou dráhu. Poté na ně čekali hry a soutěže.

Bylo krásné sledovat, jak se baví nejen děti, ale i jejich rodiče. Neboť každý z nás je uvnitř trochu dítětem.

Všem zúčastněným rodičům děkujeme, že si udělali čas a přišli si zasportovat se svými dětmi.

Petra Svěráková

obrazek obrazek

««« Předchozí text: Divadelní učebnice aneb České divadlo 20. století

Jaroslav Juriček | 2.12.2018 Ne 18:23 | Mateřská škola | trvalý odkaz | tisk | 13 x