Škola v přírodě Nečtiny

Týden od 28.5. do 2.6. 2018 jsme strávili na škole v přírodě v Nečtinách. Ubytováni jsme byli na novogotickém zámečku s rozlehlým parkem. Okolí bylo přenádherné, přímo vybízelo k výletům, a program školy v přírodě byl tím pádem opravdu nabitý.

Mladší děti navštívily zoologickou zahradu v Plasech, zámek Manětín, prošly naučnou stezku v Rabštejně nad Střelou a prohlédly si regionální muzeum v Nečtinách. Starší děti zdolaly stolovou horu Kozelku, navštívily Centrum stavitelské kultury v Plasech, prošly naučnou stezku v Rabštejně nad Střelou a také si prohlédly nečtinské muzeum.

Odpoledne a večery byly zasvěceny sportu, tanci, módní přehlídce či talentové soutěži „Nám se daří“. Nechybělo ani opékání buřtů a děti z osmé a deváté třídy připravily pro ostatní pohádkový les. Slovo nuda neměl tedy během školandy ve svém slovníčku snad vůbec nikdo. Děti odjížděly zpátky domů nadšené a plné zážitků.

obrazek obrazek

««« Předchozí text: Český den proti rakovině Následující text: Den odvahy »»»

Jaroslav Juriček | 15.7.2018 Ne 18:07 | Akademie | trvalý odkaz | tisk | 314 x