Čtenářská a recitační soutěž

28. února proběhlo školní kolo této tradiční soutěže. V první kategorii – žáci druhých a třetích tříd – obsadila třetí příčku Petra Pospíšilová, druhou Michal Pluhařík a první místo získala Johana Převrátilová.
Ve druhé kategorii – žáci čtvrté, páté a šesté třídy – byl třetí Petr Čarný, druhý Jan Svěrák a první místo připadlo Gabriele Jirsové.

15. března pak hájili barvy naší školy v okresním kole soutěže v Sokolově Jan Svěrák a Johana Převrátilová (Gabriela Jirsová bohužel onemocněla). Konkurence v jednotlivých kategoriích byla poměrně velká, ale i tak – v porovnání s ostatními – předvedly naše děti pěkné výkony.
Diplomy, ani postup do krajského kola jsme sice nevybojovali, ale vyzbrojeni cennými radami odborné poroty se pokusíme o lepší umístění v příštím školním roce.

obrazek obrazek

««« Předchozí text: Oznámení o konání voleb do školské rady Následující text: Kilometry pro republiku – první turistická vycházka na rozhlednu Cibulka »»»

Jaroslav Juriček | 16.4.2018 Po 12:46 | Soutěže | trvalý odkaz | tisk | 50 x