FLORBALOVÝ TURNAJ – OKRSKOVÉ KOLO

Dne 10. 11. jsme se zúčastnili okrskového kola ve florbalu. Turnaj probíhal v tělocvičně ZŠ Běžecká v Sokolově.
Naši školu reprezentovalo družstvo starších žáků z osmé a deváté třídy, jmenovitě Tadeáš Halbych, Dominik Pleier, Michal David-Phillips, Jan Kortiš a Milan Janča.

Nutno říci že konkurence byla tradičně velká zejména v kategorii starších žáků. Naši kluci se utkali s družstvy ZŠ Březová, ZŠ Rokycanova Sokolov a ZŠ Běžecká Sokolov.
Hrálo se systémem tři hráči v poli a brankář. Nám tento systém vyhovoval, protože i hřiště oproti minulému roku mělo menší rozměry, na které jsme více zvyklí.
V prvním zápase jsme nastoupili proti ZŠ Rokycanova.
Z počátku se na nás projevila úvodní nervozita a kluci měli problém podržet míček a přesněji si přihrát. Toho soupeř využil a třikrát skóroval. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a vypracovali jsme si pár nadějných šanci. Soupeř však byl o něco zdatnější a přidal další dvě branky. Čestný zásah přišel až na konci, kdy v útočné polovině vybojoval míč Kortiš a podařilo se mu vsítit první branku. Zápas jsme prohráli v poměru 5:1.
Ve druhém zápase jsme bohužel nestačili udržet tempo s týmem ZŠ Běžecká a soupeř nás porazil vysoko 10:0.
S třetím zápasem se náš herní projev výrazně zlepšil a proti Březové se nám podařilo zvítězit v poměru 3:2 díky lepšímu přechodu do útoku, větším důrazu na míčku a přesností v zakončování.
Celkově je potřeba říci, že naše výkony se oproti loňsku zlepšily. V celkové tabulce jsme obsadili konečné třetí místo před poslední Březovou. Podařilo se nám dát více gólů a jeden zápas vyhrát.
Doufejme, že i v dalších školních soutěžích se naše výkony budou jen zlepšovat.
SPORTU ZDAR, FLORBALU ZVLÁŠTĚ!

Mgr. Adam Král

««« Předchozí text: Halloweenský mejdan Následující text: Kouzelnické představení »»»

Jaroslav Juriček | 25.11.2017 So 15:15 | Soutěže | trvalý odkaz | tisk | 188 x