Halloweenský mejdan

Koncem října jsme pro děti připravili HALLOWEENSKÝ MEJDAN. Tentokrát byl trošičku jiný, než byly děti zvyklé.
Zahalili jsme všechna okna, rozmístili jsme balonky i svíčky na bezpečná místa a nechyběla svíticí dekorace, jako např. vyřezaná dýně nebo lampionky.

Všichni se převlékli do kostýmů a vešli do družiny. S úžasem se posadili do kruhu, kde na ně čekal první úkol – HALLOWEENSKÝ PŘÍBĚH, který si vymýšleli dle své fantazie. Poté jsme se pobavili nad lavorem s vodou, do kterého si každý vložil jablko a musel ho vylovit pouze pusou. Všichni jsme úkol parádně zvládli a na konci byli zúčastnění obdařeni sladkou odměnou. Následovaly písničky, tanec, zábava. Koncem odpoledne jsme si zahráli pár her na přání a všichni jsme se rozutekli do svých domovů.

Markéta Hanáková

««« Předchozí text: VÝSTAVA STŘEDNÍCH ŠKOL KARLOVARSKÉHO KRAJE Následující text: FLORBALOVÝ TURNAJ – OKRSKOVÉ KOLO »»»

Jaroslav Juriček | 22.11.2017 St 11:54 | Akce školy | trvalý odkaz | tisk | 176 x