VÝSTAVA STŘEDNÍCH ŠKOL KARLOVARSKÉHO KRAJE

Dne 5. 10. 2017 se vydali žáci 9. třídy navštívit Dny otevřených dveří a Výstavu středních škol Karlovarského kraje v Sokolově.

Jako první navštívili sokolovské gymnázium, kde si mohli prohlédnout velkou tělocvičnu, chemické laboratoře i výtvarnou dílnu.
Následovala návštěva Integrované střední školy technické a ekonomické, kde si prohlédli odborné učebny pro instalatéry, automechaniky, kovárnu i obráběcí dílny.
Ve stejné budově se žáci mohli seznámit s prezentacemi různých středních škol našeho kraje. Od příslušných učitelů a studentů se například dozvěděli, jaké obory mohou navštěvovat, zda školu, kterou si vybrali, zvládnou, nebo jaké jsou učební plány daných oborů.
Určitě se jim dostalo odpovědí na všechny připravené otázky.

Po této návštěvě začali někteří z našich vycházejících žáků váhat, zda jejich výběr oboru je správný, ale většině návštěva pomohla při rozhodování o budoucím studiu.

Mgr. Ladislava Tučková

««« Předchozí text: VELKÝ SVÁTEK KRAJKOVSKÉHO ŠKOLNÍHO SPORTU! Následující text: Halloweenský mejdan »»»

Jaroslav Juriček | 2.11.2017 Čt 17:17 | Oznámení | trvalý odkaz | tisk | 187 x