Mamma Mia!

30. května čekal žáky deváté třídy výlet do Prahy spojený s návštěvou muzikálu Mamma Mia! Celý výlet, který byl dárkem k ukončení povinné školní docházky, financoval Obecní úřad v Krajkové.

V autobuse vládla i přes časnou ranní hodinu dobrá nálada a všichni se těšili. Krátce před desátou už naše skupinka vystupuje před Pražským hradem. Procházíme jednotlivá nádvoří, obdivujeme architekturu a nezapomeneme navštívit Muzeum hračky. Přes malebná zákoutí Malé Strany a Kampu sejdeme do centra, kde nás čeká vytoužený oběd v KFC. Z Václavského náměstí pak jedeme metrem ke Kongresovému centru a ve tři hodiny už všichni pohodlně sedíme v sále a čekáme, jestli muzikál splní naše očekávání.
Příběh známe ze stejnojmenného filmu, a tak se na něj nemusíme tolik soustředit. Můžeme se tedy víc zaměřit na zpěv, herecké výkony i vtipnou choreografii. V půl šesté je celý sál na nohou a bouřlivě tleská do rytmu závěrečné písně. A my samozřejmě s ním.
Byl to jeden z našich posledních společných zážitků a jistě patřil k těm nejzajímavějším.

Za 9. třídu Mgr. Jana Převrátilová

««« Předchozí text: Stravné Následující text: Den dětí v mateřské školce »»»

Jaroslav Juriček | 15.6.2015 Po 16:09 | Akce školy | trvalý odkaz | tisk | 288 x