Netradiční divadlo

Školní družina

V lednu nás čekala zábavná práce. Uznejte sami. Znáte pohádku, ve které si Červená Karkulka povídá s Batmanem? Nebo Šípkovou Růženku na jedné scéně s Mrazíkem? My už ano. Děti si vyrobily loutky oblíbené pohádkové postavy a bez přípravy vylosované dvojice vymýšlely nový příběh či pohádku. Každý si namaloval i své pozadí a sledovali jsme, jak se prolíná děj z pohádky, kterou dobře známe, v pohádku, která vzniká před našima očima.

K divadlu se připojil také robot, Spongebob, myslivec, skřítek nebo vodník…

Nebyl to snadný úkol, spojit tyto bytosti dohromady, ale všichni dokázali překvapit a se situací si poradili.

Starší děti připravují mladším ročníkům také divadlo a my moc se těšíme na výsledek.

Markéta Hanáková

««« Předchozí text: RADOST Z POHYBU Následující text: Česko sportuje »»»

Jaroslav Juriček | 31.1.2015 So 14:07 | Akce školy | trvalý odkaz | tisk | 312 x