POHÁDKOVÝ LES

Pohádkový les je nazván den, který připravují žáci 9. ročníku pro děti z mateřské školy k MDD. Letos tomu bylo trochu jinak, jelikož devátou třídu navštěvují pouze čtyři žáci, požádali jsme 8. třídu o pomoc a ta neváhala a k deváté třídě se připojila.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:19 | Akce školy | | 153 x

Den dětí

31. května jsme díky odstávce vody maličko dopředu oslavili Mezinárodní den dětí. Jednotlivé třídy měly odlišný program i cíle, mezi které patřily rozhledna Cibulka, hrad Hartenberk, Retenční nádrž s blízkou kapličkou či turistický okruh kolem Krajkové. Došlo i na opékání buřtíků, netradiční hry, zábavné pokusy a sedmáci s osmáky si dokonce vyzkoušeli rozdělat různými způsoby oheň.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:16 | Akce školy | | 141 x

Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky

25. května jsme v sokolovském kině Alfa zhlédli další díl z unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000, který byl věnovaný Brazílii. Dokument připravil fotograf a cestovatel Adam Lelek se svým týmem.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:14 | Oznámení | | 160 x

Český den proti rakovině

10. května jsme se opět zapojili do tradiční celorepublikové sbírkové akce. Žlutá trička se sbírkovým logem letos oblékli Natálie Palová, Lucie Kutláková, Petr Chalupský a Vojtěch Zajíček.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:13 | Akce školy | | 137 x

Adéla ještě nevečeřela

27. března vyrazili žáci z páté třídy a z druhého stupně do divadla v Karlových Varech na představení Adéla ještě nevečeřela.
Hru společně nastudovali herci chebského a karlovarského divadla, o hudební stránku představení se postaral Karlovarský symfonický orchestr.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:10 | Oznámení | | 158 x