Oznámení o přerušení provozu MŠ během letních prázdnin

Po předchozím projednání se zřizovatelem podle § 3 odst. 1 vyhlášky č.14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění a v souladu se školním řádem bude přerušen provoz mateřské školy v době od 9. 7. 2018 do 17. 8. 2018.

Jaroslav Juriček | 23.3.2018 Pá 10:06 | Oznámení | | 93 x

Beseda se včelařkou

Do naší MŠ zavítala paní Pavla Doležalová, která nám povídala o včelkách. Dozvěděli jsme se, jak se včelaři o včelky starají, jaký máme užitek ze včelích produktů, jak jsou užitečné pro přírodu a jak to v úle vypadá.

Jaroslav Juriček | 9.3.2018 Pá 12:13 | Akce školy | | 124 x

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA 2018 – OKRESNÍ KOLO V SOKOLOVĚ 20. 2. 2018

V tomto školním roce se naše škola poprvé zúčastnila předmětové soutěže ze zeměpisu s názvem Zeměpisná olympiáda.
Školní kolo proběhlo v lednu 2018 a testy vypracovali všichni žáci druhého stupně. Ze školního do okresního kola v Sokolově postupovali celkem tři žáci s nejvyšším dosaženým počtem bodů ve třech kategoriích.

Kategorie A – 6. třída, kategorie B – 7. třída a kategorie C – 8. + 9. třída. Nejvíce bodů a postup do okresního kola si zajistili v jednotlivých kategoriích Petr Hunyor (A), Denisa Popová (B) a Petr Chalupský ©.

Jaroslav Juriček | 7.3.2018 St 12:48 | Soutěže | | 156 x

Maškarní karneval

Konečně jsme se všichni dočkali dlouho očekávaného karnevalu. Už několik dní předem jsme si vyměňovali nápady jaká maska by mohla být ta nej. V den karnevalu se ve školce sešlo několik Spidermanů, princezen, víl, zvířátek a dalších překrásných masek.

Jaroslav Juriček | 7.3.2018 St 12:45 | Akce školy | | 118 x

Divadlo

Divadlo Letadlo

Divadlo s názvem Letadlo nám do školky přivezlo příběh o zimě z pásma Roční období . Nádherné kulisy a nápadité převleky hlavního představitele děti udivovaly po celou dobu představení.
Dětem byly představeny všechny svátky, které se v zimě slaví.Ohromil je zejména novoroční ohňostroj.Některé si v příběhu zahrály v krásných převlecích.Děti si představení užily a už se moc těší na jeho jarní pokračování.

Divadlo Z Bedny

Pohádku Pejsek a sluníčko zahrál dětem z mateřské školy pan Pohoda se Soničkou.
Jako obvykle do představení zapojil děti i paní učitelky.Vystoupení bylo zpestřeno písničkami a také napětím, které vyvolalo strašidlo Bubulák.
Naštěstí všechno dobře dopadlo,jak už to v pohádkách bývá.

Marcela Kutláková

Jaroslav Juriček | 7.3.2018 St 12:35 | Akce školy | | 110 x