Provoz základní školy po dobu ŠvP

Od 28. 5. 2018 do 2. 6. 2018 se koná škola v přírodě.

Žáci, kteří se ŠvP neúčastní, mají v tomto týdnu upravený rozvrh hodin. Sledujte prosím informace v žákovských knížkách.

Provoz školní jídelny ani školní družiny není omezen.

Jaroslav Juriček | 20.5.2018 Ne 09:29 | Oznámení | | 193 x

Preventivní výchova v MŠ

Preventivní výchova je nedílnou součástí našeho vzdělávacího programu. Je nastavena tak, aby malé děti zaujala a aby si z ní něco zapamatovaly. V den, kdy jsme se prevencí zabývali, byly děti rozděleny do skupinek a každá skupina se zabývala nějakou událostí.

Jaroslav Juriček | 13.5.2018 Ne 17:05 | Mateřská škola | | 176 x

Malí stavitelé

V rámci vzdělávacího procesu v mateřské škole se děti proměnily v malé stavitele. Utvořily skupinky, vybraly si stavebnici a mohly se dát do díla. Vznikaly domy, lodě, letadla, ale i nábytek. Se zaujetím o svých dílech povídaly ostatním dětem.

J. Lukešová

Jaroslav Juriček | 13.5.2018 Ne 17:03 | Mateřská škola | | 159 x

Mc Donalds Cup

Co to vlastně je? Je to fotbalový turnaj dětí ve věku 6 – 11 let, dětí, které navštěvují 1. stupeň ZŠ. Pravidelně se naše škola tohoto turnaje účastní. Letos jsme sestavili dvě skupiny dětí.: mladší 1. – 3. třída a starší 4. – 5. třída.

Jaroslav Juriček | 13.5.2018 Ne 17:00 | Mateřská škola | | 204 x

Cvičíme s rodiči

Na zahradě naší mateřské školy se uskutečnila akce pro děti a jejich rodiče, která byla součástí projektu Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky (úkoly z tohoto projektu plnily děti v průběhu školního roku). V prostoru školní zahrady čekalo na děti a jejich rodiče několik disciplín, např. chůze na chůdách, hod míčkem, skok do písku, prolézaní pneumatikami, skákaní panáka a další.

Jaroslav Juriček | 7.5.2018 Po 18:18 | Akademie | | 234 x