Poznávací výlet do Prahy

Žáci 7. třídy se svou paní učitelkou Mgr. Ladislavou Tučkovou podnikli výlet do Prahy.

Reportáž z jejich cesty si můžete prohlédnout ZDE

Jaroslav Juriček | 7.6.2012 Čt 20:32 | Akce školy, Akce školy, Akce školy | | 361 x

Noc kostelů - Jindřichovice 1. 6. 2012

1. 6. 2012 se po celé republice konala akce „Noc kostelů“. Byli jsme potěšeni, když jsme s pěveckým kroužkem a Profi teamem dostali pozvání a možnost vystoupit v rámci této akce v kostele v Jindřichovicích.

Jaroslav Juriček | 7.6.2012 Čt 20:01 | Akce školy, Akce školy, Akce školy | | 384 x

Mezinárodní den dětí

„1. červen“ je dnem, který patří vždy našim dětem. I my jsme se rozhodli oslavit mezinárodní svátek dětí a uspořádali jsme pro děti na 2. stupni sportovní dopoledne.

Jaroslav Juriček | 7.6.2012 Čt 19:57 | Akce školy, Akce školy, Akce školy | | 368 x

Projektový den na 1. stupni - přírodní společenstva

Projektový den byl v tomto školním roce stanoven na 24. dubna.
Téma bylo vesnické škole, jejím žákům i vyučujícím obzvláště blízké. Zaměřili jsme se na přírodní společenstva:les, louka, pole, rybník a hospodářská zvířata.
Žáci 1.stupně, rozdělení do čtyř družstev, postupně procházeli třídami, ve kterých vyučující vytvořili prostředí odpovídající daným lokalitám. Se zájmem a velmi aktivně plnili nejrůznější úkoly. Pomocí hádanek, ukázek živých a neživých přírodnin a vyhledáváním v encyklopediích zjišťovali odpovědi na zadané otázky. Nakonec každá skupina v závěrečné prezentaci představila plakát, který zobrazoval vše co během dopoledne o jednotlivých společenstvech zjistili a nakreslili.

Jaroslav Juriček | 4.6.2012 Po 19:48 | Akce školy, Akce školy | | 477 x

Soutěž „Sokolovské zvonkobraní“

Dne 5. 5. 2012 jsme se odvážili zúčastnit s pěveckým kroužkem soutěže sborů v sokolovské LŠU „Sokolovské zvonkobraní“. Soutěžili jsme s pěti písničkami v plném obsazení i nasazení.
Tréma nás přepadla při příjezdu do Sokolova, zvláště po tom, co jsme zjistili, že se soutěže zúčastní pouze profesionální sbory z celé republiky.

Jaroslav Juriček | 28.5.2012 Po 22:54 | Soutěže | | 384 x