Soutěž „Sokolovské zvonkobraní“

Dne 5. 5. 2012 jsme se odvážili zúčastnit s pěveckým kroužkem soutěže sborů v sokolovské LŠU „Sokolovské zvonkobraní“. Soutěžili jsme s pěti písničkami v plném obsazení i nasazení.
Tréma nás přepadla při příjezdu do Sokolova, zvláště po tom, co jsme zjistili, že se soutěže zúčastní pouze profesionální sbory z celé republiky.

Jaroslav Juriček | 28.5.2012 Po 22:54 | Soutěže | | 365 x

Školní noviny - Povídačky pro školáčky

Pozor, pozor, pozor!!!
Všem našim příznivcům bychom chtěli oznámit, že jsme se s velkým nadšením pustili do vydávání školních novin.
Máme v plánu měsíčník a vy si můžete přečíst naše první číslo zde Povídačky pro školáčky
Vaši dokonalí páťáci

Jaroslav Juriček | 15.5.2012 Út 18:58 | Oznámení, Oznámení, Oznámení | | 363 x

Recyklační hlídka.

Dne 24.4.2012 naši školu navštívila recyklační hlídka. Jednalo se o skupinku čtyř lidí, kteří přijeli, aby našim dětem osvětlili recyklaci starých elektrospotřebičů. Recyklační hlídka s sebou přivezla spoustu zábavy a zajímavého vyprávění. Jejich program trval dvě hodiny a byl tak zábavný, že pohltil i nás učitele.

Jaroslav Juriček | 11.5.2012 Pá 12:23 | Akce školy | | 340 x

Soutěž hlídek mladých záchranářů.

25.4.2012 se konalo oblastní kolo soutěže hlídek mladých záchranářů. Tak jako každý rok jsme se s dětmi přihlásili a to s pevným cílem obhájit první místo z loňského i předloňského roku.Poctivě jsme se na soutěž připravovali od září. Makali jsme spoustu hodin. Trénovali ve složitých technických podmínkách a s velikou dravostí nastoupili na startovní čáru v Sokolově.

Jaroslav Juriček | 11.5.2012 Pá 12:22 | Akce školy | | 371 x

Mc Donald s Cup - školní fotbal

Dne 26.4.2012 se naše fotbalové děti zúčastnily oblastního kola ve školním fotbale. Turnaj za účasti 4 mužstev – Bukovany, Habartov, Kynšperk a Krajková, se konal na fotbalovém hřišti v Bukovanech. Naši fotbalisté byli ve druhé skupině, byla to skupina 10 – 11 letých dětí.

Jaroslav Juriček | 11.5.2012 Pá 12:20 | Soutěže | | 398 x