Sběr kaštanů

K 6.11.2012 bylo dětmi z MŠ na vycházkách s p. učitelkami a za pomoci rodičů sebráno celkem 123 kg kaštanů, které jsme dali Mysliveckému sdružení Hubert Krajková pro zvěř.
To nám za ně předalo 900,–Kč, které využijeme na Vánoce. Posíláme MS Hubert Krajková velké poděkování.

J. Lukešová

Jaroslav Juriček | 10.11.2012 So 20:49 | Akce školy | | 334 x

Evropské umělecké styly – projektové vyučování na 2. stupni

Projektové vyučování má u nás ve škole dlouholetou tradici. Pro letošní rok jsme pro děti na druhém stupni vybrali téma evropské umělecké styly.
Začali jsme organizační částí a rozdělením dětí do skupin podle jednotlivých uměleckých stylů – pravěké umění, románský styl, gotika, renesance, baroko, klasicismus, secese a moderní doba.

Jaroslav Juriček | 28.7.2012 So 10:59 | Akce školy | | 479 x

Hartenberské školnění

Dne 22.6. vyrazili žáci z prvního i druhého stupně na oblíbenou akci Hartenberské školnění, kterou pořádala sokolovská ISŠTE.
Jako každý rok jsme došli pěšky do Hřeben, kde byl v bývalém zámeckém parku připraven okruh s jednotlivými stanovišti a úkoly.

Jaroslav Juriček | 24.7.2012 Út 10:58 | Akce školy | | 385 x

Celostátní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků - Blansko

VYHRÁLI JSME!!!!!!

Barča Janková
Markétka Hrušková
Martínek Faško
Jaroušek Jelínek
Jiřík Pokorný
a náš velitel Jaroslav Jelínek

A už se o nás píše ZDE

Jaroslav Juriček | 16.6.2012 So 17:23 | Soutěže, Soutěže, Soutěže | | 465 x

Regionální soutěž mladých zdravotníků vyhrálo družstvo z Krajkové.

Dne 25.5.2012 proběhlo regionální kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků. Žáci ZŠ a MŠ Krajková, kteří se první pomoci věnují již několik roků vyhráli oblastní kolo a postoupili na toto složité klání.

Jaroslav Juriček | 7.6.2012 Čt 21:02 | Soutěže, Soutěže, Soutěže | | 607 x