Evropské umělecké styly – projektové vyučování na 2. stupni

Projektové vyučování má u nás ve škole dlouholetou tradici. Pro letošní rok jsme pro děti na druhém stupni vybrali téma evropské umělecké styly.
Začali jsme organizační částí a rozdělením dětí do skupin podle jednotlivých uměleckých stylů – pravěké umění, románský styl, gotika, renesance, baroko, klasicismus, secese a moderní doba.

Jaroslav Juriček | 28.7.2012 So 10:59 | Akce školy | | 416 x

Hartenberské školnění

Dne 22.6. vyrazili žáci z prvního i druhého stupně na oblíbenou akci Hartenberské školnění, kterou pořádala sokolovská ISŠTE.
Jako každý rok jsme došli pěšky do Hřeben, kde byl v bývalém zámeckém parku připraven okruh s jednotlivými stanovišti a úkoly.

Jaroslav Juriček | 24.7.2012 Út 10:58 | Akce školy | | 315 x

Celostátní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků - Blansko

VYHRÁLI JSME!!!!!!

Barča Janková
Markétka Hrušková
Martínek Faško
Jaroušek Jelínek
Jiřík Pokorný
a náš velitel Jaroslav Jelínek

A už se o nás píše ZDE

Jaroslav Juriček | 16.6.2012 So 17:23 | Soutěže, Soutěže, Soutěže | | 391 x

Regionální soutěž mladých zdravotníků vyhrálo družstvo z Krajkové.

Dne 25.5.2012 proběhlo regionální kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků. Žáci ZŠ a MŠ Krajková, kteří se první pomoci věnují již několik roků vyhráli oblastní kolo a postoupili na toto složité klání.

Jaroslav Juriček | 7.6.2012 Čt 21:02 | Soutěže, Soutěže, Soutěže | | 533 x

Poznávací výlet do Prahy

Žáci 7. třídy se svou paní učitelkou Mgr. Ladislavou Tučkovou podnikli výlet do Prahy.

Reportáž z jejich cesty si můžete prohlédnout ZDE

Jaroslav Juriček | 7.6.2012 Čt 20:32 | Akce školy, Akce školy, Akce školy | | 290 x