Rádi soutěžíme

I v tomto měsíci na děti čekala zábava, napětí i legrace. Připravili jsme pro ně soutěž ve skládání puzzlů ve dvojicích.
Měly časový limit a podle toho, kolik puzzlíků stihly složit, se umístily na příčkách, které ukrývaly sladká překvapení a to bonbony, které dostali za účast, ale i za místo v žebříčku.

Jaroslav Juriček | 2.6.2015 Út 22:49 | Soutěže | | 316 x

Šachový turnaj

Dvanáct žáků naší školy navštěvovalo od listopadu do května šachový kroužek. Po seznámení se základy šachové hry se zúčastnili turnaje O titul šachového přeborníka školy.

Jaroslav Juriček | 2.6.2015 Út 22:42 | Soutěže | | 316 x

Projektový den na Statku Bernard – „Vím, co jím“

21. 5. byl pro děti z páté až deváté třídy naší školy připraven na Statku Bernard program zaměřený na rozumné a zdravé stravování.
Jak potřebné v době, kdy je každá sladkost plná konzervantů a barviv a kdy na ně ve větších městech na každém rohu číhá stánek s rychlým občerstvením.

Jaroslav Juriček | 28.5.2015 Čt 21:36 | Akce školy | | 338 x

Cyrano z Bergeracu v Západočeském divadle v Chebu

19. 3. se žáci druhého stupně vydali v doprovodu svých třídních učitelů do chebského divadla na divadelní hru Cyrano z Bergeracu.

Jaroslav Juriček | 28.5.2015 Čt 21:35 | Akce školy | | 334 x

Projektové vyučování na druhém stupni – Zajímavá místa v Krajkové

Letošní projektové vyučování mělo našim dětem ukázat, že i tak malá obec, jakou Krajková je, se může pochlubit řadou zajímavých míst a že má poměrně bohatou historii.

Jaroslav Juriček | 28.5.2015 Čt 21:30 | Akce školy | | 319 x