Náš první školní výlet

Dne 14. května 2015 nás čekal první školní výlet, a to hned do našeho hlavního města Prahy. Před výletem jsme všichni ve škole viděli film Kozí příběh a moc nás zajímalo, jak vypadá ve skutečnosti například Karlův most nebo Orloj. Dozvěděli jsme se pověst o Mistru Hanušovi, o vajíčkách, které použili na stavbu Karlova mostu. Moc jsme se těšili.

Cestu jsme zvládli, i když byla velmi dlouhá. Když jsme dorazili do Prahy, všude kolem nás bylo mnoho a mnoho lidí. Abychom se neztratili, dostali jsme slušivé reflexní vestičky, ve kterých jsme vzbuzovali celý den u všech turistů neskrývaný údiv. V Praze nás čekal pan František, který celý den povídal různé zajímavosti a pověsti z míst, která jsme navštívili.

Jaroslav Juriček | 28.5.2015 Čt 21:21 | Akce školy | | 286 x

Dopravní hřiště v naší družině.

Tento měsíc nás čekalo téma – dopravní značky i předpisy kolem nás.

Jaroslav Juriček | 9.5.2015 So 12:16 | Zájmové kroužky | | 251 x

Celodenní výchovně vzdělávací projekt „Zajímavá místa v Krajkové“

Dne 30. 4. 2015 se na 1. stupni naší školy uskutečnil jeden z dalších celodenních výchovně vzdělávacích projektů, tentokrát na téma „Zajímavá místa v Krajkové“.

Jaroslav Juriček | 9.5.2015 So 12:08 | Akce školy | | 248 x

Divadelní představení FIMFÁRUM

Dne 28. 4. 2015 navštívili žáci 1. stupně divadelní představení v Sokolově. Děti si užily pohádky z Werichova pásma Fimfárum – Lakomá Barka a Fimfárum.
Představení, které bylo dílem chebského divadla, vynikalo nádherně propracovanými kulisami, velmi dobrými hereckými výkony, poutavou hudbou a vtipnými scénami. Představení se líbilo nejen dětem, ale i nám dospělým.
Mgr. Ladislava Tučková

Jaroslav Juriček | 9.5.2015 So 12:07 | Akce školy | | 228 x

Oznámení o výsledku voleb do školské rady

Výsledky voleb do školské rady.

Jaroslav Juriček | 29.4.2015 St 13:14 | Školská rada, Školská rada, Školská rada | | 298 x