Plavání předškoláčků

16 předškoláčků se zúčastnilo kurzu plavání v sokolovském bazénu. Děti absolvovaly 7 lekcí plavecké průpravy. Učily se základům plavání, svezly se na tobogánech, skákaly do vody a hrály ve vodě hry.
Ve čtvrtek 28.5. byly na posledním plavání, kde obdržely Mokré diplomy za statečnost a hračku. Všem se výcvik pod vedením dvou instruktorek plavání líbil a zazněly i připomínky dětí ,,Škoda, že už nebudeme jezdit."

Jitka Lukešová

Jaroslav Juriček | 2.6.2015 Út 22:53 | Mateřská škola | | 263 x

Poříčský lesní sedmiboj 18.5.2015

V květnu jsme ukončili dvouletý projekt s názvem Zahrada pod lupou. Na závěr nás čekalo přírodovědně zábavné odpoledne.

Jaroslav Juriček | 2.6.2015 Út 22:51 | Soutěže | | 251 x

Rádi soutěžíme

I v tomto měsíci na děti čekala zábava, napětí i legrace. Připravili jsme pro ně soutěž ve skládání puzzlů ve dvojicích.
Měly časový limit a podle toho, kolik puzzlíků stihly složit, se umístily na příčkách, které ukrývaly sladká překvapení a to bonbony, které dostali za účast, ale i za místo v žebříčku.

Jaroslav Juriček | 2.6.2015 Út 22:49 | Soutěže | | 239 x

Šachový turnaj

Dvanáct žáků naší školy navštěvovalo od listopadu do května šachový kroužek. Po seznámení se základy šachové hry se zúčastnili turnaje O titul šachového přeborníka školy.

Jaroslav Juriček | 2.6.2015 Út 22:42 | Soutěže | | 238 x

Projektový den na Statku Bernard – „Vím, co jím“

21. 5. byl pro děti z páté až deváté třídy naší školy připraven na Statku Bernard program zaměřený na rozumné a zdravé stravování.
Jak potřebné v době, kdy je každá sladkost plná konzervantů a barviv a kdy na ně ve větších městech na každém rohu číhá stánek s rychlým občerstvením.

Jaroslav Juriček | 28.5.2015 Čt 21:36 | Akce školy | | 256 x