Poslední dny roku 2018 ve školce

Poslední dva týdny před vánočními svátky jsme ve školce prožili ve znamení vánoc. Začalo to vánočním stromečkem, přes vánoční setkání s rodiči, následovala vánoční akademie a pak už jen dlouho očekávané dárky od Ježíška.
Sváteční chvilky byly zpestřeny betlémským světýlkem, které nám přinesl a pár slovy přiblížil pan M. Málek. Na každém stolku nám zapálil svíčku, zazpívali jsme si koledy a očekávali vánoční divadlo v podání Divadla Z Bedny Karlovy Vary.
Pan Pohoda se Soňou dětem přiblížili vánoční zvyky a tradice, zahrálli si společně ve vánoční pohádce a popřáli jsme si krásné Vánoce se zpěvem koled při kytaře.

J. Lukešová

Jaroslav Juriček | 9.1.2019 St 08:00 | Mateřská škola | | 150 x

POLYTECHNIKA

Naše školka se přihlásila do projektu Malé technické univerzity, zaměřené na polytechnické disciplíny.

Nejprve byly učitelky proškoleny, aby v budoucnu samy mohly vést výukové lekce. Prošly si jednotlivými lekcemi od teoretické po praktickou část se stavebnicí.

Jaroslav Juriček | 26.12.2018 St 00:28 | Mateřská škola | | 125 x

Ředitelské volno 3. - 4. ledna 2019

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna ZDE

Jaroslav Juriček | 17.12.2018 Po 09:22 | Oznámení | | 142 x

Mikulášská nadílka

5. prosince naděloval v naší mateřské i základní škole Mikuláš v doprovodu andělů a čertů. Navštívil obě oddělení mateřské školky, přesvědčil se, že děti umí zatančit, zazpívat i zarecitovat a také vyzvídal, zda byly celý rok hodné, aby je mohl podarovat malým pamlskem. Na prvním stupni si poslechl pěkné písničky a na druhém stupni dokonce zkoušel z dějepisu, matematiky a fyziky. Nevynechal ani ředitelnu a zarecitovat musely i paní ředitelka s paní sekretářkou. Všichni, kteří Mikulášovi něco předvedli, dostali balíček plný ovoce a dobrot (za balíčky pro naše děti děkujeme OÚ Krajková a firmě pana Radka Nováka).

Jaroslav Juriček | 12.12.2018 St 07:33 | Akce školy | | 137 x

Konkurz na moderátory Vánoční akademie

A je to tady. Prosinec neznamená jen blížící se vánoční svátky, ale pro nás ve škole také tradiční Vánoční akademii. Jednotlivé třídy chystají se svými třídními učiteli svá vystoupení a je také potřeba vybrat ty, kteří budou celý program moderovat.

Jaroslav Juriček | 12.12.2018 St 07:32 | Akademie | | 135 x