VÝSTAVA STŘEDNÍCH ŠKOL KARLOVARSKÉHO KRAJE

Dne 22. 10. 2015 navštívili žáci 9. třídy výstavu středních škol Karlovarského kraje. Na výstavě „Kam po základní škole“ měli žáci možnost získat informace o studiu na středních školách, které jim zprostředkovali nejen vyučující, ale i studenti z daných středních škol. Žáci se zajímali o nabízené obory, jejich charakteristiku i jejich využití v budoucím profesním životě. Často je zajímala obtížnost studia na dané škole i podmínky přijímacího řízení.

Jaroslav Juriček | 3.11.2015 Út 17:31 | Akademie | | 234 x

Soutěž ve vyrábění z kaštanů má své vítěze

Žáci šesté třídy pripravili pro své spolužáky Soutěž ve vyrábění z kaštanů a rozhodli se, že tři nejhezčí práce odmění drobnými cenami. Zúčastnit se mohl každý a a během čtrnácti říjnových dnů, ve kterých soutěž probíhala, se sešla řádka pěkných výrobků.
První místo získala Pavla Hollá z první třídy, druhou příčku obsadila Natálie Lowová ze druhé třídy a třetí místo připadlo rodinné skupince, která se skládala z Jirky Nedvěda ze druhé třídy a Renaty a Marka Bohatových z páté třídy.

Jaroslav Juriček | 2.11.2015 Po 06:04 | Soutěže | | 222 x

Ředitelské volno - 16. 11. 2015

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna ZDE

Jaroslav Juriček | 19.10.2015 Po 12:12 | Oznámení, Oznámení, Oznámení | | 219 x

Přespolní běh

2. října 2015 naše tři družstva (mladší hoši, mladší dívky a starší hoši) reprezentovala školu v přespolním běhu, kterého se pravidelně zúčastňujeme a na který jsme se těšili. Děti do závodu vložily veškeré své síly a podařilo se jim obsadit 10., 11. a 9. místo.
Sportu zdar.

Pavel Šamšula

Jaroslav Juriček | 17.10.2015 So 06:21 | Soutěže | | 238 x

Vzpoura úrazům

Ve čtvrtek 1. 10. k nám do školy na besedu „Vzpoura úrazům“ zavítali Jarmila Onderková a Michal Vondráček, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Seznámili žáky se svými životními příběhy i příběhy svých kamarádů.

Jaroslav Juriček | 7.10.2015 St 22:57 | Akce školy | | 268 x