Zápis dětí do MŠ

Zápis dětí pro školní rok 2016/2017 se uskuteční ve dnech 5. – 6. 5. 2016 v čase 9.00 – 11.00 hod. v MŠ a to podle Kritérií pro přijímání dětí do MŠ Krajková. K zápisu přinese zákonný zástupce rodný list dítěte a svůj občanský průkaz. K zápisu se dostavte s dítětem.

J. Lukešová, vedoucí MŠ

Jaroslav Juriček | 26.3.2016 So 22:35 | Mateřská škola | | 286 x

Maškarní karneval ve školní družině

Na přelomu měsíce února a března se uskutečnil ve školní družině maškarní karneval.
Děti si mohly donést masky z domova nebo si masku vyrobit dle své představy nebo mohly použít masku zvířátek, které jsme společně před karnevalem vyráběli a to např. kůň, žába, kočička, klokan nebo třeba medvěd. K zvířátkům se připojil i pirát, princezny, čarodějnice, upírka, tygr i indián aj.

Jaroslav Juriček | 8.3.2016 Út 09:09 | Akce školy | | 293 x

Maškarní karneval v MŠ

V pátek 26.2.2016 se naše školka proměnila v kouzelný zámek, ve kterém vládli víly, princezny, berušky, broučci aj. pohádkové bytosti.
Děti se dočkaly svého vytouženého školkovského maškarního karnevalu. Masky plnily různé soutěže, tancovaly a na závěr byly všechny děti odměněny sladkostmi a diplomem.

Jitka Lukešová, vedoucí MŠ

Jaroslav Juriček | 29.2.2016 Po 17:28 | Mateřská škola | | 310 x

Naše školička

Školka prochází postupnou modernizací. Jednou z nich je výměna nábytku ve třídách, kde děti tráví nejvíce času. Nábytek je přizpůsoben věku dětí. Vede k samostatnosti dětí sebeobsluhou, smyslem pro pořádek a samozřejmě vyhovuje bezpečnostním normám. Imitace dřeva působí příjemným dojmem a děti se v tomto prostředí cítí dobře.

Jitka Lukešová, vedoucí MŠ

Jaroslav Juriček | 21.2.2016 Ne 11:31 | Mateřská škola | | 302 x

Školní bazárek

Dne 18. 12. 2015 proběhl na základní škole „Bazárek hraček“. Osmá třída připravila pro ostatní děti prodej hraček. Každý žák, od první až po devátou třídu, byl osloven, aby přinesl do školy hračku nebo hračky, které už nepotřebuje a nabídl je k prodeji ostatním.

Jaroslav Juriček | 14.2.2016 Ne 11:55 | Akce školy | | 278 x