Můj nejhezčí zážitek ze školy v přírodě.

Práce našich dětí:

Jaroslav Juriček | 17.4.2016 Ne 16:14 | Akce školy | | 513 x

Návštěva obecního úřadu

Dne 3. března navštívili žáci 6. a 7. třídy obecní úřad. Na obecním úřadě je přivítal pan starosta Roman Šístek.

Více Lucie Kutláková:

Jaroslav Juriček | 10.4.2016 Ne 20:00 | Akce školy | | 261 x

Škola v přírodě - fotky

Železná Ruda Zde najdete fotografie ze školy v přírodě.

Jaroslav Juriček | 7.4.2016 Čt 13:26 | Akce školy | | 283 x

Literární soutěž v rámci kampaně Rosteme s knihou

Během března jsme se s žáky deváté třídy zapojili do literární soutěže v rámci kampaně Rosteme s knihou. Téma soutěže? Město jako literární kulisa. Úkolem bylo napsat povídku, ve které má město důležitou roli. Mohlo jít o město skutečné, ale i o město, které existuje jen v autorově fantazii.
Deváťáci vzali úkol jako výzvu, opravdu se snažili, a tak do celorepublikové soutěže posíláme hned dvě práce – povídku Cité Fotifiée Terezy Winkelhöferové a povídku Nečekaná návštěva od Jaroslava Jelínka.
Povídky vyhodnotí odborná porota a prvních deset autorů prací v každé kategorii se může těšit na zajímavé ceny a na slavnostní vyhlášení na mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy Praha 2016. Držme Tereze a Járovi palce, třeba budou mezi vyhodnocenými!

Jaroslav Juriček | 30.3.2016 St 17:06 | Soutěže | | 218 x

Budky do obecního sadu

1. 3. 2016 se žáci šesté třídy s velkou chutí pustili do výroby ptačích budek. Materiál na budky dodal místní truhlář pan Lietavec, který také prkénka nařezal a ohobloval. Na šesťáky tedy zbyla už jen poslední práce, a to stlouct jednotlivé díly dohromady.

Jaroslav Juriček | 30.3.2016 St 17:03 | Akce školy | | 219 x