Seznam přijatých dětí do MŠ

Seznam dětí přijatých do mateřské školy pro školní rok 2016/2017 najdete ZDE

Jaroslav Juriček | 30.5.2016 Po 08:27 | Akademie | | 242 x

KRAJSKÝ ŠTAFETOVÝ ZÁVOD

Žáci naší školy se probojovali do kraje!

18. 5. 2016 se žáci naší školy se svými výkony nominovali do krajského kola štafetového závodu v Chebu. V krásném prostředí chebského areálu- stadion v Poohří- Zlatá dráha se setkalo 15 nejlepších štafet z celého kraje, a proto konkurence byla obrovská a výkony velmi dobré.

Jaroslav Juriček | 28.5.2016 So 08:41 | Soutěže | | 212 x

Čtenářská a recitační soutěž

18. května proběhl další ročník této naší tradiční soutěže. Účastníci soutěže přednesli připravenou básničku a přečetli kousek textu, který jim předložila odborná porota.

Jaroslav Juriček | 28.5.2016 So 08:39 | Soutěže | | 193 x

Český den proti rakovině v Krajkové

11. května jsme se už podruhé zapojili do sbírkové akce, kterou každoročně pořádá společnost Liga proti rakovině Praha ve spolupráci s firmou Arcadia.
Šest dobrovolníků z deváté třídy – jmenovitě Pavlína Běhounková, Markéta Hrušková, Bára Janková, Bára Střihavková, Jára Jelínek a Martin Faško – obléklo žlutá trička a v naší škole, v místních firmách i ulicích nabízelo veselý kvítek měsíčku lékařského, který už je dvacet let symbolem této sbírky.

Jaroslav Juriček | 28.5.2016 So 08:38 | Akce školy | | 186 x

Beseda ve školce

Ve čtvrtek 21.4. nás navštívila dentální hygienistka ze sokolovské nemocnice. Formou pohádky nám vysvětlila, jak správně pečovat o zuby. A protože máme ve školce kartáčky na zuby, tak každý předvedl, jak čištění provádí. Většina dětí byla upozorněna na nesprávné držení kartáčku. Správně by jej měly držet jako tužku a dělat malé krouživé pohyby po zubech. Beseda byla pro děti a v některých částech i pro p. učitelky zajímavá.

Jitka Lukešová, vedoucí MŠ

Jaroslav Juriček | 17.5.2016 Út 11:11 | Mateřská škola | | 200 x