MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

5. prosince 2016 jako každý rok děti čekají na Mikuláše. A dočkaly se. V 9 hodin přilétli Mikuláš, dva čerti a anděl do mateřské školky, kde děti zpívaly, recitovaly básničky a za to dostaly sladkosti.
Ve škole už to měli jednoduché, protože měli listiny hříšníků a zlobily a notorické zapomínače trestali zpěvem či přednesem básně. Děti slíbily, že se v příštím roce polepší. Tak se podívejte na naši fotogalerii, jak se ten letošní Mikuláš povedl.

Bc. Jana Henišová

Jaroslav Juriček | 19.12.2016 Po 17:46 | Oznámení | | 276 x

FLORBAL

Dne 24.11.2016 jsme se premiérově zúčastnili okrskového kola ve florbalu. Naše škola vyslala družstvo starších žáků. Ve skupině jsme narazili na týmy dvou sokolovských základních škol – ZŠ Švabinského a ZŠ Pionýrů a dále na ZŠ Lomnice. Soutěž se hrála turnajovým způsobem každý s každým.

Jaroslav Juriček | 14.12.2016 St 21:09 | Soutěže | | 286 x

PLAVÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

Od začátku září naše škola jako každoročně začala jezdit v rámci tělesné výchovy na plavání do sokolovského bazénu. Někteří žáci plaveckým kurzem již prošli, tak se v tomto prostředí cítili jako ryby ve vodě a jsou mezi nimi i žáci, kteří udělali veliký pokrok od neplavců k plavajícím želvičkám, z toho jsme měli velikou radost. Poslední lekce proběhla 21. listopadu a to děti zažily i tobogány a dozví se, jak prošly celým kurzem a ve škole dostanou mokrá vysvědčení.

SPORTU ZDAR

Bc. Jana Henišová

Jaroslav Juriček | 3.12.2016 So 07:05 | Oznámení | | 271 x

Jak se peče štrůdl? To už děti v MŠ ví.

Celý týden jsme se ve třídě žabiček věnovali ovoci a zelenině, které dozrávají na podzim. Ovoce a zeleninu jsme pozorovali nejen na obrázcích, ale i na stromech a záhonech v zahradách v okolí MŠ.

Jaroslav Juriček | 4.11.2016 Pá 18:47 | Mateřská škola | | 281 x

Halloweenská párty ve školní družině

Před podzimními prázdninami jsme v družině prožili halloweenskou párty. Připravili jsme výzdobu z malovaných dýní, děti si oblékly kostýmy a mohli jsme začít.

Jaroslav Juriček | 4.11.2016 Pá 18:46 | Akce školy | | 289 x