Čtení pohádky mladším spolužákům.

Poslední týden před vánočními prázdninami měly starší děti za úkol, přečíst pohádku žákům 1. a 2. třídy. Pohádka se jmenovala: Dopis Santa Clausovi.

Jaroslav Juriček | 8.1.2017 Ne 17:00 | Akce školy | | 318 x

Předvánoční čas u nás v družině.

Každý rok se většina z nás těší na poslední měsíc v roce. Budou Vánoce. Když se zmíníte tímto slovem před dětmi, tak se jim rozzáří oči, vytvoří se jim úsměv na tváři a jsou plni očekávání, radosti i nedočkavosti.

Jaroslav Juriček | 8.1.2017 Ne 17:00 | Akce školy | | 270 x

Beseda o kyberšikaně a bezpečném pohybu na internetu

Besedy s různým zaměřením jsou u nás ve škole tradiční součástí preventivního programu. 30.11. nás navštívil Bc. Jiří Převrátil, zaměstnanec Policie České republiky, a přednášel dětem o kyberšikaně a bezpečném pohybu na internetu.

Jaroslav Juriček | 4.1.2017 St 22:09 | Akce školy | | 303 x

Divadelní představení

Během uplynulých podzimních měsíců nám výuku zpestřila hned tři divadelní představení. 23.11. to byla hra Král český a císař římský Karel IV. a shlédly ji děti ze čtvrté až deváté třídy.

Jaroslav Juriček | 4.1.2017 St 22:08 | Akce školy | | 281 x

Konkurz na moderátory Vánoční akademie a Vánoční akademie

6.12. proběhl konkurz na moderátory Vánoční akademie. Účast nebyla příliš hojná. Ve dvě hodiny se před odbornou porotou objevili pouze tři odvážlivci, kteří měli připravenou uvítací řeč, museli zvládnout náročný jazykolam, předvést pantomimu, proměnit se ve známou postavu a v její kůži odpovědět na obtížnou otázku.
Všichni tři byli šikovní, a tak se členové poroty dohodli, že budou tito tři nebojsové akademii také moderovat.

Jaroslav Juriček | 4.1.2017 St 22:07 | Akademie | | 271 x