Konkurz na moderátory Vánoční akademie a Vánoční akademie

6.12. proběhl konkurz na moderátory Vánoční akademie. Účast nebyla příliš hojná. Ve dvě hodiny se před odbornou porotou objevili pouze tři odvážlivci, kteří měli připravenou uvítací řeč, museli zvládnout náročný jazykolam, předvést pantomimu, proměnit se ve známou postavu a v její kůži odpovědět na obtížnou otázku.
Všichni tři byli šikovní, a tak se členové poroty dohodli, že budou tito tři nebojsové akademii také moderovat.

Jaroslav Juriček | 4.1.2017 St 22:07 | Akademie | | 236 x

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

5. prosince 2016 jako každý rok děti čekají na Mikuláše. A dočkaly se. V 9 hodin přilétli Mikuláš, dva čerti a anděl do mateřské školky, kde děti zpívaly, recitovaly básničky a za to dostaly sladkosti.
Ve škole už to měli jednoduché, protože měli listiny hříšníků a zlobily a notorické zapomínače trestali zpěvem či přednesem básně. Děti slíbily, že se v příštím roce polepší. Tak se podívejte na naši fotogalerii, jak se ten letošní Mikuláš povedl.

Bc. Jana Henišová

Jaroslav Juriček | 19.12.2016 Po 17:46 | Oznámení | | 243 x

FLORBAL

Dne 24.11.2016 jsme se premiérově zúčastnili okrskového kola ve florbalu. Naše škola vyslala družstvo starších žáků. Ve skupině jsme narazili na týmy dvou sokolovských základních škol – ZŠ Švabinského a ZŠ Pionýrů a dále na ZŠ Lomnice. Soutěž se hrála turnajovým způsobem každý s každým.

Jaroslav Juriček | 14.12.2016 St 21:09 | Soutěže | | 254 x

PLAVÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

Od začátku září naše škola jako každoročně začala jezdit v rámci tělesné výchovy na plavání do sokolovského bazénu. Někteří žáci plaveckým kurzem již prošli, tak se v tomto prostředí cítili jako ryby ve vodě a jsou mezi nimi i žáci, kteří udělali veliký pokrok od neplavců k plavajícím želvičkám, z toho jsme měli velikou radost. Poslední lekce proběhla 21. listopadu a to děti zažily i tobogány a dozví se, jak prošly celým kurzem a ve škole dostanou mokrá vysvědčení.

SPORTU ZDAR

Bc. Jana Henišová

Jaroslav Juriček | 3.12.2016 So 07:05 | Oznámení | | 239 x

Jak se peče štrůdl? To už děti v MŠ ví.

Celý týden jsme se ve třídě žabiček věnovali ovoci a zelenině, které dozrávají na podzim. Ovoce a zeleninu jsme pozorovali nejen na obrázcích, ale i na stromech a záhonech v zahradách v okolí MŠ.

Jaroslav Juriček | 4.11.2016 Pá 18:47 | Mateřská škola | | 248 x