CELODENNÍ VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ PROJEKT „VESMÍR“

Pro letošní rok jsme připravili, na základě zájmu dětí, projektové vyučování na téma „Vesmír“. Samotnému projektovému dni předcházela návštěva 3D Planetária v Techmanii Plzeň.

Jaroslav Juriček | 12.4.2017 St 17:24 | Oznámení | | 233 x

Termín zápisu do 1. třídy pro školní rok 2017-2018

V souladu se zněním odst. 4 § 36 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů stanovuji řádný termín konání zápisu do 1. třídy pro školní rok 2017/2018 na

středu 19. dubna 2017 od 14.00 hodin do 18.00 hodin.

Zápis proběhne v budově ZŠ Krajková v učebnách I. stupně.

V případě, že zákonným zástupcům dětí nevyhovuje ze závažných důvodů výše uvedený termín, je možné se domluvit na náhradním termínu s ředitelkou školy do 18.4.2017. U zápisu je nutné mít u sebe občanský průkaz jednoho z rodičů (k ověření adresy trvalého pobytu dítěte) a rodný list dítěte.

O přijetí dítěte k základnímu vzdělávání rozhodne ředitelka školy a seznam registračních čísel přijatých a nepřijatých dětí zveřejní na webových stránkách školy a na dveřích hlavního vchodu školy (dále viz Informace o přidělení registračního čísla, které obdržíte v písemné podobě při zápisu).

Mgr. Radomíra Juričková ředitelka školy

Jaroslav Juriček | 3.4.2017 Po 11:16 | Oznámení | | 245 x

Účast v Okresním kole recitační soutěže

Dne 16. března 2017 nás Péťa Čarný, žák 3. třídy, reprezentoval v Okresní recitační soutěži v Domě dětí v Sokolově. Péťa si pečlivě a svědomitě připravil básničku „O obrech“ od Jiřího Žáčka. Trénoval několik dní.
Ve své kategorii od 1. do 3. třídy soutěžil s dalšími třiceti recitátory. Ve své kategorii sice nedosáhl na příčky vítězů, ale vedl si velmi dobře a zaslouží si pochvalu. Pevně doufáme, že nás bude reprezentovat i v příštím roce.

Ladislava Tučková

Jaroslav Juriček | 27.3.2017 Po 15:38 | Soutěže | | 224 x

Maškarní ples v družině

Začátkem března čekala na děti velká zábava – maškarní ples. Žáci z 3., 4. a 5. třídy mohli zrealizovat plakátek, který o všem děti i rodiče informoval.

Jaroslav Juriček | 8.3.2017 St 16:21 | Akce školy | | 226 x

Ochutnávka po slepu

Poznáte ovoce nebo zeleninu se zavřenýma očima? To jsme právě chtěli v družině vyzkoušet. V pátek 24. 2. odpoledne dostaly děti dva úkoly – hlídat si své párátko a u stolu zavřít oči a samozřejmě otevřít pusu. Na ochutnání jsme ze zeleniny měli: mrkev, ředkvičky, okurky, rajčata, papriku, cibuli a dokonce i česnek.

Jaroslav Juriček | 8.3.2017 St 16:20 | Akce školy | | 228 x