POHÁR ROZHLASU – 18. 5. 2017, ATLETICKÝ STADION SOKOLOV

Dne 18. 5. jsme se zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v Sokolově v kategorii starších žáků tj. 8–9. třída. Soutěžilo se celkem v šesti disciplínách – štafeta 4×60m, běh na 60m, běh na 1500m, skok vysoký a daleký a vrh koulí.
Protože se každoročně sjede většina škol z celého našeho okresu, konkurence je velmi silná. Složení závodního týmu bylo následující: Dominik Pleyer, Petr Chalupský, Jan Kortiš, Filip Marek a Vojtěch Zajíček.

Jaroslav Juriček | 18.5.2017 Čt 12:26 | Soutěže | | 199 x

POHÁR ROZHLASU

V úterý 16.5 2017 se zúčastnily mladší žákyně naší školy atletického klání v Sokolově. Této soutěže se zúčastňuje každý rok převážná část škol z celého okresu a ani letos tomu nebylo jinak. Za naší školu byla vybrána tato děvčata: Valentýna Maršíková, Magdalena Fašková, Nikola Hüttlová, Zuzana Hanušková a Denisa Popová.

Jaroslav Juriček | 16.5.2017 Út 12:31 | Soutěže | | 182 x

ŠTAFETOVÝ POHÁR

Dne 10. 5. 2017 se v Sokolově konaly štafetové závody žáků 1. stupně. Této nové atletické soutěže jsme se zúčastnili již podruhé. V prvním ročníku se nám podařilo postoupit do krajského kola, které se konalo v Chebu. Letos se nám na tento úspěch nepodařilo navázat, ale v žádném případě nám to nevzalo chuť se zúčastnit i příští rok. Děti byly báječné a štafetu technicky zvládly dokonale.

SPORTU ZDAR!

Jana Henišová

Jaroslav Juriček | 15.5.2017 Po 22:44 | Soutěže | | 161 x

SILOVÝ VÍCEBOJ

V úterý 28. 3. 2017 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola silového víceboje, které se koná pod patronací Českého olympijského výboru.

Jaroslav Juriček | 15.5.2017 Po 12:41 | Soutěže | | 202 x

Rej čarodějnic a čarodějů

Na konci dubna k nám do družiny přiletěla návštěva – několik čarodějnic a čarodějů, kteří měli chuť tancovat, soutěžit a bavit se. První úkol byl pro masky velmi jednoduchý, protože dostaly do ruky koště, což je pro ně hlavní nástroj, který moc dobře znají a měly s ním tancovat.

Následovala židličkovaná o trůn čarodějnice a čaroděje, tanec, zpěv a nějaké ty pamlsky.

Celé odpoledne jsme si užili a pak spokojeně odletěli do svých domovů.

Markéta Hanáková

Jaroslav Juriček | 12.5.2017 Pá 14:39 | Oznámení | | 146 x