Čáry, máry kouzlení, ať se dílo podaří

Blížil se čas pálení čarodějnic, a proto jsme se pustili do čarování. Jako správné čarodějnice a čarodějové jsme si pořídili parádní klobouky, připravili potřebné přísady do kouzelného lektvaru a naučili se zaříkávadlo.

Jaroslav Juriček | 17.6.2017 So 12:54 | Mateřská škola | | 187 x

AKCE MŠ

Sotva skončil karneval, už nás čekaly další akce. Do školky nám přijel zahrát pan Pohoda pohádku Z našeho rybníčku, a poprvé k nám zavítal Kvítek Vítek se svou jarní pohádkou.

Jaroslav Juriček | 17.6.2017 So 12:53 | Mateřská škola | | 197 x

POHÁDKOVÝ LES

Pohádkový les je nazván den, který připravují žáci 9. ročníku pro děti z mateřské školy k MDD. Letos tomu bylo trochu jinak, jelikož devátou třídu navštěvují pouze čtyři žáci, požádali jsme 8. třídu o pomoc a ta neváhala a k deváté třídě se připojila.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:19 | Akce školy | | 207 x

Den dětí

31. května jsme díky odstávce vody maličko dopředu oslavili Mezinárodní den dětí. Jednotlivé třídy měly odlišný program i cíle, mezi které patřily rozhledna Cibulka, hrad Hartenberk, Retenční nádrž s blízkou kapličkou či turistický okruh kolem Krajkové. Došlo i na opékání buřtíků, netradiční hry, zábavné pokusy a sedmáci s osmáky si dokonce vyzkoušeli rozdělat různými způsoby oheň.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:16 | Akce školy | | 199 x

Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky

25. května jsme v sokolovském kině Alfa zhlédli další díl z unikátního vzdělávacího projektu Planeta Země 3000, který byl věnovaný Brazílii. Dokument připravil fotograf a cestovatel Adam Lelek se svým týmem.

Jaroslav Juriček | 5.6.2017 Po 21:14 | Oznámení | | 216 x