Zápis do mateřské školy

Zápis dětí do mateřské školy 2. 5. a 3. 5. 2019 9.00 – 11.00 hod.

K zápisu se dostaví rodiče s dětmi, které k 31.8. 2019 dovrší věku 2 let. S sebou vezměte rodný list dítěte, Váš občanský průkaz a jiné doklady dle Vašeho uvážení.

Pro školní rok 2019/2020 je účast u zápisu nutná, pro pětileté děti povinná.

Jitka Lukešová

Jaroslav Juriček | 10.4.2019 St 07:08 | Oznámení | | 10 x

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020

V souladu se zněním odst. 4 § 36 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů stanovuji řádný termín konání zápisu do 1. třídy pro školní rok 2019/2020 na

středu 10. dubna 2019 od 14.00 hodin do 18.00 hodin.

Zápis proběhne v budově ZŠ Krajková v učebnách I. stupně.

U zápisu je nutné mít u sebe občanský průkaz jednoho z rodičů (k ověření adresy trvalého pobytu dítěte) a rodný list dítěte.

O přijetí dítěte k základnímu vzdělávání rozhodne ředitelka školy a seznam registračních čísel přijatých a nepřijatých dětí zveřejní na webových stránkách školy a na dveřích hlavního vchodu školy (dále viz Informace o přidělení registračního čísla, které obdržíte v písemné podobě při zápisu).

Jaroslav Juriček | 20.3.2019 St 20:32 | Akademie | | 30 x

Spolupráce ZŠ a MŠ

V lednu navštívili školku žáci ze ,,základky". Jedno pondělí bylo v rámci akce Děti čtou dětem, druhé pondělí v rámci společných pracovních činností.
Číst dětem do školky přišly děti 5. třídy a četly pohádku Koblížek, která byla trochu jinak. Děti ze školky měly říct, jak pohádku znají ony. Děti četly pěkně a ,,špunty" ze školky čtení a povídání si s většími dětmi bavilo.

Jaroslav Juriček | 7.2.2019 Čt 22:19 | Oznámení | | 68 x

Poslední dny roku 2018 ve školce

Poslední dva týdny před vánočními svátky jsme ve školce prožili ve znamení vánoc. Začalo to vánočním stromečkem, přes vánoční setkání s rodiči, následovala vánoční akademie a pak už jen dlouho očekávané dárky od Ježíška.
Sváteční chvilky byly zpestřeny betlémským světýlkem, které nám přinesl a pár slovy přiblížil pan M. Málek. Na každém stolku nám zapálil svíčku, zazpívali jsme si koledy a očekávali vánoční divadlo v podání Divadla Z Bedny Karlovy Vary.
Pan Pohoda se Soňou dětem přiblížili vánoční zvyky a tradice, zahrálli si společně ve vánoční pohádce a popřáli jsme si krásné Vánoce se zpěvem koled při kytaře.

J. Lukešová

Jaroslav Juriček | 9.1.2019 St 08:00 | Mateřská škola | | 91 x

POLYTECHNIKA

Naše školka se přihlásila do projektu Malé technické univerzity, zaměřené na polytechnické disciplíny.

Nejprve byly učitelky proškoleny, aby v budoucnu samy mohly vést výukové lekce. Prošly si jednotlivými lekcemi od teoretické po praktickou část se stavebnicí.

Jaroslav Juriček | 26.12.2018 St 00:28 | Mateřská škola | | 63 x